Обласний семінар-практикум для педагогічних працівників професій монтажно-будівельного профілю ЗП(ПТ)О Харківської області

7 Лютого 2020

5 лютого 2020 року у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Харківське вище професійне училище будівництва» відбувся семінар-практикум для педагогічних працівників професій монтажно-будівельного профілю ЗП(ПТ)О Харківської області на тему: «Впровадження сучасних будівельних матеріалів і технологій в освітній процес ЗП(ПТ)О – необхідна складова формування конкурентоспроможного робітника будівельної галузі». У заході взяли участь 15 педагогічних працівників ЗП(ПТ)О м. Харкова та Харківської області.У ході семінарського модуля учасниками були заслухані виступи-презентації:

  • Діденко О.В., методиста НМЦ ПТО у Харківській області, на тему: «Формування професійних компетентностей в здобувачів П(ПТ) П(ПТ)О на уроках професійно-теоретичної підготовки»;
  • Кіяшка О.О., майстра виробничого навчання ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості», на тему: «Формування ключових та професійних  компетентностей в здобувачів П(ПТ)О на уроках  професійно-практичної підготовки».

      У ході практичного модуля відбувся майстер-клас на тему: «Сучасні будівельні технології та їх застосування в практичній діяльності професійно здатним робітником», який  провів технічний спеціаліст компанії «Фомальтгаут-Полімін» Грудін Олексій.

     Усі присутні педагогічні працівники дізнались про сучасні матеріали для підготовки основи, облицювання, вирівнювання та влаштування підлоги; ознайомились із мінеральними та дисперсійними декоративними штукатурками та способами формування фактур.

     Учасники майстер-класу успішно пройшли спеціальний курс: «Техніка та технологія використання будівельних матеріалів ТМ POLIMIN у сучасному будівництві» за компетенцією: «Застосування в будівництві сухих будівельних сумішей компанії «Фомальтгаут-Полімін»», та отримали сертифікати і подарунки.

Матеріали обласного семінар-практикуму для ПП монтажно-будівельного профілю:

Поділитися