Обласний семінар-практикум для педагогічних працівників професій автомобільного та залізничного транспорту

15 Квітня 2015

IMG_024715 квітня 2015 року в Чугуївському професійному аграрному ліцеї відбувся обласний семінар-практикум для педагогічних працівників професій автомобільного та залізничного транспорту за темою: «Використання сучасних способів навчання при підготовці кваліфікованих робітників автомобільного та залізничного транспорту».

У семінарі взяли участь 16 викладачів та майстрів виробничого навчання із 9 ПТНЗ, де здійснюється підготовка робітників даного профілю.

Мета цього заходу – сприяння мотивації викладача до самовдосконалення, підтримка установки педагога на цінність самореалізації у своїй професії.

На правах господаря до учасників семінару звернувся директор Чугуївського професійного аграрного ліцею Волик О.М., який розповів про історію створення, успіхи та досягнення навчального закладу й побажав усім натхнення і творчості у всіх починаннях.

У ході семінару проводився урок теоретичного навчання з предмета «Будова і основи технічного обслуговування вантажного автомобіля» на тему «Будова та принцип дії приладів системи живлення карбюраторних двигунів» (викладач Коваленко А.В.).

Після обговорення уроку було підведено підсумки семінару-практикуму та ознайомлено учасників з умовами проведення обласних конкурсів фахової майстерності.

Поділитися