Обласний семінар-практикум для педагогічних працівників електротехнічних професій та викладачів предмета «Електротехніка»

16 Травня 2014

15 травня 2014 року в навчальному закладі  Харківський професійний ліцей машинобудування було проведено обласний семінар-практикум для педагогічних працівників електротехнічних професій та викладачів предмета «Електротехніка» професій на тему: «Вплив сучасних технологій навчання на підвищення якості та результативності професійної підготовки кваліфікованих робітників».

У роботі обласного семінару-практикуму взяли участь педагогічні працівники з 26 професійно-технічних  навчальних закладів  області.

На семінарі були розглянуті питання:

– модернізація навчально-виховного процесу шляхом впровадження новітніх  технологій з метою підвищення якості та результативності професійної підготовки (Беспалова Л.О., методист НМЦ ПТО; Чуприніна В.І., викладач Харківського професійного ліцею машинобудування);

– моделі ефективного використання сучасних технологій навчання у навчально-виховному процесі (Ясницька Т.І, Чуприніна В.І., викладачі. Харківського професійного ліцею машинобудування).

У ході семінару учасники під час  роботи у малих групах вирішували проблемні ситуації, які потім аналізувалися та обговорювалися методичні матеріали, підготовлені педагогічними працівниками.

Поділитися