Обласний семінар-практикум для бібліотекарів ЗП(ПТ)О

18 Січня 2018

17 січня 2018 року у Харківській державній науковій бібліотеці ім. В.Г. Короленка відбувся семінар-практикум для бібліотекарів на тему «Трансформація діяльності сучасних бібліотек».
У роботі семінару-практикуму взяли участь: методист НМЦ ПТО у Харківській області Руденко Ю.М., 26 бібліотекарів ЗП(ПТ)О Харківської області та бібліотекарі ХДНБ ім. В.Г. Короленка. У ході роботи обласного семінару-практикуму були заслухані виступи-презентації з таких питань:
• впровадження УДК у бібліотеках України;
• огляд фахової літератури щодо застосування таблиць УДК до бібліотечних фондів;
• про стан бібліотечної роботи у ЗП(ПТ)О за 2017 рік.
Учасники семінару-практикуму прослухали лекцію (за матеріалами Книжкової палати України ім. І.Федорова) зав.відділу наукової організації систематичних каталогів Подошовки Н.В. про застосування таблиць універсально-десяткової класифікації до бібліотечного фонду. Непочатова О.В., головний бібліотекар кабінету бібліотекознавства ім. Л.Б. Хавкіної, розповіла про фахову літературу щодо застосування таблиць УДК до бібліотечних фондів.
Методист НМЦ ПТО у Харківській області Руденко Ю.М. ознайомила бібліотекарів ЗП(ПТ)О з результатами анкетування та моніторингу стану бібліотечної роботу за 2017 рік і надала методичні рекомендації щодо усунення недоліків.
Завершився семінар-практикум підведенням підсумків та прийняттям рішень щодо вдосконалення бібліотечної роботи.

Поділитися