Обласний семінар-практикум для бібліотекарів ПТНЗ

19 Жовтня 2017

18.10.2017 у ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для юнацтва» відбувся семінар-практикум для бібліотечних працівників професійно-технічних навчальних закладів за темою „Використання медіапростору як ефективного засобу рекламування власної бібліотеки в Інтернеті” .
У роботі семінару-практикуму взяли участь: методист НМЦ ПТО Руденко Ю.М., 34 бібліотекарі ПТНЗ Харківської області та бібліотекарі ХОБЮ.У ході роботи обласної школи були заслухані виступи-презентації з таких питань:
• використання медіапростору у роботі бібліотек ПТНЗ;
• інформаційне забезпечення функціонування веб-сторінки бібліотеки ПТНЗ;
• формування та використання електронного ресурсу бібліотеки ПТНЗ;
• застосування УДК щодо бібліотечного фонду ПТНЗ.
Про свій досвід роботи у бібліотеці розповіли: Руденко Л.М., бібліотекар ДПТНЗ «Харківський поліграфічний центр ПТО», Савіна К.М., бібліотекар Харківського професійного ліцею залізничного транспорту, Вітченко Л.М., бібліотекар Вищого професійного училища №27 м. Куп’янськ.
Семінар розпочала завідувачка проблемно-аналітичного відділу ХОБЮ Смєкалова Т.В. з лекцією «Бібліотека як «третє місце» в культурному просторі: особливості, типи та функції», яка розповіла про нову модель бібліотеки, про активність бібліотек у віртуальному та цифровому вимірі.
У практичній частині семінару методист НМЦ ПТО Руденко Ю.М. познайомила бібліотекарів з сервісами Google Диск, Blogger, You Tube та програмою для управління бібліотекою електронних книг «MyHomeLib», які можна використовувати у роботі бібліотек ПТНЗ.
Завершився семінар-практикум підведенням підсумків та прийняттям рішень щодо вдосконалення бібліотечної роботи.

Матерiали обласного семінара-практикума:

Поділитися