Відбувся обласний масовий захід для викладачів іноземної мови

7 Листопада 2018

07 листопада 2018 року відбувся обласний масовий захід для викладачів іноземної мови. Тема заходу: «Компетентнісний підхід до навчання як фактор особистісного розвитку учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти».

У роботі обласного масового заходу брали участь представники 25 ЗП(ПТ)О Харківської області – 27 викладачів.

Викладачі ознайомилися з досвідом використання інтерактивних методів навчання для формування мовної компетентності учнів на уроках іноземної (англійської) мови.

З доповіддю «Використання інтегрованого підходу у вивченні англійської мови як засіб формування професійної компетентності учнів», яка супроводжувалася презентацією, виступила Стовпак Людмила Іванівна, викладач Державного навчального закладу «Ізюмський регіональний центр професійної освіти».

Запольна Катерина Володимирівна, викладач англійської мови Державного професійно-технічного навчального закладу «Харківське вище професійне училище будівництва», продемонструвала присутнім урок англійської мови за програмою 10 класу в групі кухарів-кондитерів (І курс). Тема уроку: «Харчування».

Ярошенко Ю.О., методист НМЦ ПТО у Харківській області, розповів про скетчноутинг і його використання на уроках англійської мови. Були обговорені питання індивідуальної і групової методичної роботи викладачів, її результативності.

Завершився обласний масовий захід для викладачів іноземної мови обговоренням продемонстрованих матеріалів і плануванням подальшої роботи з міжкурсової підготовки педагогічних працівників на 2019 рік.

Поділитися