Обласний конкурс фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» у 2018/2019 навчальному році

29 Березня 2019

28 березня 2019 на базі Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій»  відбувся ІІ (обласний) етап конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О області з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». У Конкурсі взяли участь 5 учнів ЗП(ПТ)О Харкова та Харківської області, які стали переможцями I (внутрішньоліцейного) етапу.

Конкурс складався із двох турів: теоретичного і практичного.

І (теоретичний) тур передбачав перевірку знань із предметів: «Спецтехнологія», «Електроматеріалознавство»,  «Читання креслень»,  «Електротехніка з основами промислової  електроніки»,  «Охорона праці», та  включав в себе:

–  виконання тестових завдань на персональному комп’ютері (60 питань з чотирма варіантами відповіді, з яких одна правильна;

– виконання розрахункової задачі з предмета  «Електротехніка з основами промислової електроніки».

Завдання ІІ (практичного) туру  складалося з виконання двох завдань:

  • І завдання – складання ланцюга керування освітленням з декількох місць за наданою однолінійної схемою з використанням електричних апаратів обліку та захисту.
  • ІІ завдання – складання силового ланцюга та ланцюга керування трифазними асинхронними електродвигунами з короткозамкненим ротором за допомогою двох реверсивних магнітних пускачів з обмеженням руху за допомогою кінцевих вимикачів, кнопкового посту з механічним блокуванням та з підімкненням сигнальної лампи, яка сигналізує про ввімкнення в роботу електромеханічного гальмування, за наданою схемою.

Оцінювали роботу учасників Конкурсу члени журі, які  відзначили високий рівень професійної майстерності  учасників Конкурсу.

Переможцями Конкурсу стали:

І місце – Мирний Владислав, учень ДНЗ «Харківській професійний ліцей будівельних технологій»;

ІІ місце – Благий Андрій, учень Шевченківського професійного аграрного ліцею;

ІІІ місце – Тюко Андрій, учень Професійно-технічного  училища №60

смт Кегичівка Харківської області.

Поділитися