Обласна школа позитивного педагогічного досвіду для викладачів професійно-теоретичної підготовки з професій «Тракторист-машиніст с/г виробництва», «Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування»

19 Травня 2016

DSC02255На базі Рокитненського професійного аграрного ліцею, згідно з планом роботи НМЦ ПТО у Харківській області, 18 травня 2016 року відбулася обласна школа позитивного педагогічного досвіду для викладачів професійно-теоретичної підготовки з професій «Тракторист-машиніст с/г виробництва», «Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування» за темою: «Використання сучасних засобів навчання при підготовці кваліфікованих робітників для сільськогосподарського виробництва».

Керівник школи – Г.М.Кизим, викладач професійно-теоретичної підготовки Рокитненського професійного аграрного ліцею.

Адміністрація ліцею щиро привітала учасників обласної школи та побажала успіхів. У роботі школи взяли участь 14 учасників із 9 ПТНЗ Харківської області.

За програмою школи учасники ознайомилися з досвідом роботи педагогів Рокитненського професійного аграрного ліцею:

– міні-лекція «Використання сучасних засобів навчання при підготовці кваліфікованих робітників для сільськогосподарського виробництва» (Д.Г.Ляшов, викладач);

– урок професійно-теоретичної підготовки з предмета «Сільськогосподарські машини» на тему: «Будова робочих органів сівалки зернової (СЗ-3,6)» (Г.М.Кизим, викладач);

– проблемний стіл «Проблеми формування мотивації навчальної діяльності учнів за сучасних умов» (Г.П.Гаргун, методист);

– лекція «Створення сприятливої психологічної атмосфери під час уроку. Збереження психологічного здоров′я» (В.В.Ткаченко, практичний психолог).

Підвів підсумки роботи школи В.А.Кирилович, методист НМЦ ПТО у Харківській області.

Усі присутні висловили слова вдячності організаторам обласної школи позитивного педагогічного досвіду та адміністрації Рокитненського професійного аграрного ліцею за дружню, затишну атмосферу.

Поділитися