Обласна школа позитивного досвіду роботи для бібліотекарів ЗП(ПТ)О

27 Вересня 2018

26.09.2018 у ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище будівництва» відбулася школа позитивного досвіду роботи бібліотекаря Левченко О.М. за темою: «Бібліотечні уроки в закладах професійної освіти»». На обласній школі були присутні 15 бібліотекарів ЗП(ПТ)О м.Харкова та Харківської області, методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області Руденко Ю.М. та бібліотекар Харківської ОУНБ Зубренко О.В.

Автор школи Левченко О.М. презентувала свій досвід роботи щодо формування інформаційної культури учнівської молоді і наголосила на тому, що формування інформаційної культури читачів, яка включала б не тільки традиційну бібліотечно-бібліографічну культуру, але й вміння оперувати інформацією з використанням сучасних комп’ютерних засобів здійснюється через бібліотечні уроки. Ольга Миколаївна провела бібліотечний урок на тему: «Культура читання – основна складова інформаційної культури особистості».

У практичній частині роботи школи бібліотекар Харківської ОУНБ Зубренко О.В. провела серед учасників школи тренінг щодо медіаграмотності. Присутні мали можливість познайомитись з методикою його проведення.

Завершилася школа підведенням підсумків.

Матеріали обласної ШПД роботи для бібліотекарів ЗП(ПТ)

Поділитися