Обласна школа передового педагогічного досвіду

28 Листопада 2012

28 листопада 2012 року у Красноградському професійному ліцеї   Харківської області було проведено заняття обласної школи передового педагогічного досвіду для педагогічних працівників професій «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» на тему: «Нестандартні форми та методи проведення уроків професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки». На занятті були розглянуті питання проведення нестандартних уроків як важливої умови розвитку творчої молодої робітничої зміни.

У роботі школи передового педагогічного досвіду взяли участь 20 педагогічних працівників з дев’яти професійно-технічних навчальних закладів області.

Викладач Красноградського професійного ліцею В.І.Боровський провів урок з предмета «Трактори» на тему «Система охолодження». У ході уроку Василь Іванович використовував програмні педагогічні засоби та нестандартні методи і форми навчання, які дозволили учням сформувати знання щодо призначення, класифікації, дії рідинної та повітряної систем охолодження, основних операцій з догляду за системою охолодження, сприяли формуванню в учнів творчого підходу до навчання. Учні працювали з опорними конспектами, в парах, виконуючи тестові завдання, в малих групах (вирішення проблемних ситуацій).

Після самоаналізу та обговорення уроку учасники школи поділилися досвідом роботи та відзначили, що нетрадиційні форми та методи проведення уроків сприяють залученню учнів до критичного мислення, активної самостійної діяльності та вихованню загальнолюдських цінностей.

Поділитися