Обласна школа передового педагогічного досвіду для викладачів української мови та літератури.

16 Листопада 2016

116 листопада 2016 року була проведена обласна школа передового педагогічного досвіду для викладачів української мови та літератури. Методична тема: «Навчально-виховний процес з предмета: традиції та інновації». Тема заняття: «Контроль результатів навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроках української мови та літератури». Керівник школи – Безугла С.А., викладач Первомайського професійного ліцею. В роботі заходу брали участь представники 32 ПТНЗ Харківської області.

Школа передового досвіду проводилась у вигляді вебінару з 13.00 до 14.10.

Керівник школи ППД розповів про організацію роботи з контролю навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроках різних типів, поділився своїми напрацюваннями у цій галузі, продемонстрував презентацію.

Учасники мали змогу ознайомитись із інноваційними підходами до розвитку творчої обдарованості учнів на уроках української мови і літератури у виступі викладача Рокитненського професійного аграрного ліцею Ткаченка Ю.І.

Методист НМЦ ПТО у Харківській області Ю.О.Ярошенко зосередив увагу слухачів на двох етапах здійснення контролю навчальних досягнень учнів: перевірки домашнього завдання та всебічної перевірки знань комбінованого уроку. Було також наголошено на необхідності використання сучасних технологій у сфері моніторингу навчальних досягнень, оскільки своєчасно оцінені результати підвищують мотивацію учнів до навчання .

Після обміну думками і підбиття підсумків обласна школа передового педагогічного досвіду завершила роботу.

Поділитися