Обласна школа передового педагогічного досвіду для викладачів іноземної мови.

21 Вересня 2016

321 вересня 2016 року була проведена обласна школа передового педагогічного досвіду для викладачів іноземної мови. Тема: «Організація позаурочної виховної роботи з предмета як засіб розвитку творчої особистості учня». Керівник школи – Абашник Л.А., викладач ВПУ№27 м. Куп’янськ. В роботі заходу брали участь представники 34 ПТНЗ Харківської області.

Школа передового досвіду проводилась у вигляді вебінару.

Керівник школи ППД розповів про організацію позаурочної виховної роботи з англійської мови, продемонстрував презентацію.

Учасники мали змогу побачити відеоролик позаурочного навчального заходу «Star Hour», проведеного Абашник Л.А., заслухати його аналіз.

Методист НМЦ ПТО у Харківській області Ю.О. Ярошенко запропонував учасникам перегляд презентацію уроку англійської мови,  проведеного 28 травня 2016 року в навчальних закладах держави. Найбільший у світі урок англійської мови (Outline:  World’s Largest English Lesson.) проводився для популяризації та заохочення громадян до вивчення іноземних мов у Рік англійської мови в Україні. Було також наголошено на необхідності використання сучасних технологій у навчально-виховному процесі.

Після обговорення заходу і підбиття підсумків обласна школа передового педагогічного досвіду викладачів іноземної мови завершила роботу.

Поділитися