Обласна школа передового досвіду для педагогічних працівників професій сільськогосподарського напряму ПТНЗ Харківської області

31 Травня 2017

31 травня 2017 рокуу формі вебінару була проведена обласна школа передового педагогічного досвіду для педагогічних працівників професій «Тракторист-машиніст сільськогосподарськоговиробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» за темою: «Використання сучасних засобів навчання при підготовці кваліфікованих робітників для сільськогосподарського виробництва».

У роботі школи передового досвіду взяли участь представники 10 ПТНЗ Харківської області.

Своїм досвідом роботи поділився Шило О.Ф., викладач предметів професійно-теоретичної підготовки Шевченківського професійного аграрного ліцею.

Олександр Федорович розкрив теоретичні й практичні аспекти використання квест-технологій. Викладач продемонстрував дидактичні матеріали, які використовуються ним на уроках для підвищення зацікавленості учнів до предмета та обраної професії.

Під час проведення обласної школи Олександр Федорович розкрив педагогічні секрети з використання хмарних та інформаційно-комунікативних технологій та роботи з обдарованими учнями.

Завершилася школа підведенням підсумків та обміном вражень від проведеного заходу.

Матеріали школи передового досвіду:

Доповідь Шило

презентація Шило

 

Поділитися