Обласна школа кращого бібліотечного досвіду

26 Вересня 2019

25.09.2019 бібліотекарі ЗП(ПТ)О брали участь у квест-екскурсії «Харків від фортеці до столиці», підготовлену працівниками відділу «Україніка» ім. Т. Г. Шевченка Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г.Короленка. Мандруючи вулицями історичного центру міста, учасники відгадували загадки, дізнавалися про цікаві факти з історії Харкова.На обласній школі були присутні: 21 бібліотекар ЗП(ПТ)О м. Харкова та Харківської області, методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області Руденко Ю.М.

Керівники школи, бібліотекарі ХДНБ ім. В.Г.Короленка показали майстер-клас квест-екскурсії та запросили учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

У ході практичної частини учасники дізналися, що квест-екскурсія – це новий напрямок, який дає можливість поєднати гру й екскурсію. У легкій ігровій формі, шукаючи відповіді на питання, учні знайомляться з містом, його історією, легендами, архітектурою. Це спонукатиме їх до вивчення рідного краю, читання краєзнавчої літератури.

Поділитися