Обласна методична секція для заступників директорів з навчально-виховної роботи

27 Листопада 2020

26 листопада 2020 року на базі НМЦ ПТО у Харківській області за допомогою платформи Zoom відбувся вебінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему: «Система  виховної роботи у ЗП(ПТ)О в контексті сучасного освітнього менеджменту», в якому взяли участь представники 28 ЗП(ПТ)О Харківської області.

Захід складався з двох модулів.

У І модулі розглядалося питання щодо управління виховною роботою у ЗП(ПТ)О в сучасних умовах.

На професійному подіумі «як виховувати дистанційно» досвідом роботи поділилася Сіпневська Г. Г., заступник директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості».

Про сучасні сервіси та послуги для класного керівника та майстра в/н розповіла Шеховцова Л.В., бібліотекар Петрівського професійного аграрного ліцею.

Під час ІІ модулю презентовано досвід музейної роботи щодо соціалізації учнів ЗП(ПТ)О на засадах проєктної діяльності (Щербакова О.В., заступник директора з навчально-виховної роботи ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг») та сучасні  підходи  до організації гурткової  роботи з учнями (Кохан Г.А., керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг»).

Поділитися