Обласна методична секція для голів методичних комісій, що організовують інноваційну діяльність

27 Листопада 2020

27 листопада 2020 року була проведена обласна методична секція для голів методичних комісій, що організовують інноваційну діяльність на тему: «Використання електронних освітніх ресурсів з метою підвищення рівня навчальних досягнень учнів».

У роботі взяли участь 48 педагогічних працівників ЗП(ПТ)О
м. Харкова та Харківської області.

Розпочато зустріч з виступу Владлени ДРОБНОЇ, методиста Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області, яка розповіла про основи формування STEM-середовища: ресурси, інструменти та методичні прийоми.

У наступному виступі було розкрито питання використання коуч- технологій в освітньому процесі та роль самокоучингу в професійному розвитку педагогічних працівників.

Під час проведення заходу методистами Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області Оленою ПАВЛЕНКО та Оленою ДІДЕНКО було продемонстровано роботу у сервісах SCREENCAST-O-MATIC (створеної для відеозахоплення вмісту екрану) та VEGAS PRO (яка  призначена для монтажу, редагування, запису відео- і аудіопотоків).

Вчительскими знахідками, моделями та формами організації освітнього процесу в онлайн формі поділилися педагогічні працівники:

  • Використання електронних освітніх ресурсів з метою підвищення рівня навчальних досягнень учнів (Грезент-Єніна Наталія, викладач Красноградського професійного ліцею);
  • Модель використання електронних освітніх ресурсів для підготовки кваліфікованих робітників з професії «Перукар (перукар-модельєр)» в умовах дистанційного навчання (Хмеленко Світлана, викладач ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг»).

Наостанок було проведено онлайн-спілкування з педагогічними працівниками, у ході якого було надано рекомендації щодо створення відеороликів навчального призначення.

Поділитися