Обласна методична секція для голів методичних комісій, що організовують інноваційну діяльність
27 Листопада 2020
![](http://nmc.ptu.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/1-9-150x150.png)
27 листопада 2020 року була проведена обласна методична секція для голів методичних комісій, що організовують інноваційну діяльність на тему: «Використання електронних освітніх ресурсів з метою підвищення рівня навчальних досягнень учнів».
У роботі взяли участь 48 педагогічних працівників ЗП(ПТ)О
м. Харкова та Харківської області.
Розпочато зустріч з виступу Владлени ДРОБНОЇ, методиста Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області, яка розповіла про основи формування STEM-середовища: ресурси, інструменти та методичні прийоми.
У наступному виступі було розкрито питання використання коуч- технологій в освітньому процесі та роль самокоучингу в професійному розвитку педагогічних працівників.
Під час проведення заходу методистами Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області Оленою ПАВЛЕНКО та Оленою ДІДЕНКО було продемонстровано роботу у сервісах SCREENCAST-O-MATIC (створеної для відеозахоплення вмісту екрану) та VEGAS PRO (яка призначена для монтажу, редагування, запису відео- і аудіопотоків).
Вчительскими знахідками, моделями та формами організації освітнього процесу в онлайн формі поділилися педагогічні працівники:
- Використання електронних освітніх ресурсів з метою підвищення рівня навчальних досягнень учнів (Грезент-Єніна Наталія, викладач Красноградського професійного ліцею);
- Модель використання електронних освітніх ресурсів для підготовки кваліфікованих робітників з професії «Перукар (перукар-модельєр)» в умовах дистанційного навчання (Хмеленко Світлана, викладач ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг»).
Наостанок було проведено онлайн-спілкування з педагогічними працівниками, у ході якого було надано рекомендації щодо створення відеороликів навчального призначення.