Обласна методична секція для старших майстрів ЗП(ПТ)О Харківської області

28 Лютого 2020

27 лютого 2020 року на базі ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області» відбулася обласна методична секція для старших майстрів ЗП(ПТ)О.Відкрив обласний захід Геннадій АМІРБЕКОВ, директор ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області» (далі – Регіональний центр), і розповів  старшим майстрам про перспективи розвитку та розбудови системи професійної освіти Харківського регіону та Регіонального центру.

Про інформаційне забезпечення функціонування інформаційно-освітнього порталу «Професійно-технічна освіта Харківської області» та сайта «Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Харківській області» розповіла Олена ПАВЛЕНКО, методист НМЦ ПТО у Харківській області.

Із виступу Ольги МАРИНКИ-СИРОМЯТНІКОВОЇ, методиста НМЦ ПТО у Харківській області, присутні дізнались про створену та діючу інформаційну платформу професійного орієнтування молоді, яка може стати першим кроком до здобуття професійних кваліфікацій сучасної молоді.

Основною частиною обласної методичної секції була участь усіх учасників у тренінгу на тему: «Використання Google-сервісів в управлінській діяльності старшого майстра», який провела Зінаїда НАЗАРЕЦЬ, завідуюча лабораторією профпідготовки НМЦ ПТО у Харківській області.

По завершенню обласного заходу Геннадій АМІРБЕКОВ розповів про вдалий ребрендинг матеріально-технічної бази та ознайомив старших майстрів з навчально-матеріальною базою навчально-практичного центру, який створено на базі Регіонального центру за підтримки фонду ім.Ебергарда Шьока (Баден-Баден, Німеччина).

Поділитися