Семінар-практикум для педагогічних працівників професій транспортного профілю ПТНЗ Харківської області

19 Жовтня 2012

18 жовтня 2012 року на базі Державного професійно-технічного навчального   закладу „Центр ПТО №3 м. Харкова” відбувся семінар-практикум для педагогічних працівників професій транспортного профілю  ПТНЗ Харківської області. На семінарі за темою „Впровадження інноваційних педагогічних технологій на уроках професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки” були присутні 24 педагоги з 20 навчальних закладів області. Учасників семінару привітав заступник директора з навчально-виробничої роботи ДПТНЗ „Центр ПТО№3 м. Харкова” Бережко М.О.

 У ході семінару були розглянуті такі питання: – інноваційна діяльність педагога як складова професійної компетентності; – класифікація та зміст педагогічних технологій, їх структурні та функціональні компоненти.

Також у рамках семінару-практикуму Шимко В.А., викладач Державного професійно-технічного навчального   закладу „Центр ПТО №3 м. Харкова”, провів відкритий урок на тему „Газорозподільний механізм. Призначення, класифікація та будова” з  використання інноваційних технологій.

Поділитися