Навчальний тренінг за темою «Майстерність у створенні тестових завдань у Classtime»

20 Квітня 2024

Навчальний тренінг за темою «Майстерність у створенні тестових завдань у Classtime» продовжує ширитися спільнотою педагогів

 

19.04.2024 відбувся навчальний тренінг за темою: «Майстерність у створенні тестових завдань у Classtime» на базі ЗП(ПТ)О «Харківський професійний коледж» в офлайн-форматі, в якому взяв участь 21 педагогічний працівник.

Учасники тренінгу мали можливість на практиці оволодіти навичками розробки різноманітних типів тестових завдань у Classtime, що дозволить ефективно використовувати цю платформу під час дистанційного навчання.

Методисти НМЦ ПТО у Харківській області розкрили всі тонкощі роботи з цією платформою, поділилися практичними порадами та практиками використання тестів як для індивідуальної, так і командної форми робіт.

Під час заходу методистами НМЦ ПТО у Харківській області презентовано, як використовувати Classtime для створення та адаптації тестових завдань з максимальною ефективністю та зручністю залежно від мети оцінювання.

Учасники тренінгу продемонстрували на практиці свій творчий потенціал у створенні цікавих, різноманітних та інтерактивних тестів, які заохочують активне навчання та саморозвиток учнів.

Запрошуємо всіх педагогів на захоплюючий навчальний тренінг «Майстерність у створенні тестових завдань в Classtime»!

Готуйтеся до неперевершеного поглиблення знань та практичного вдосконалення в оцінюванні знань учнів.

 

Поділитися