Науково-практичний семінар для бібліотекарів за темою «Роль сучасної бібліотеки у формуванні інформаційно-освітнього середовища»

10 Грудня 2013

10 грудня 2013 року в рамках створення єдиного інформаційного освітнього простору в системі професійно-технічної освіти Українською інженерно-педагогічною академією спільно з Інститутом професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України відбувся науково-практичний семінар для бібліотекарів за темою «Роль сучасної бібліотеки у формуванні інформаційно-освітнього середовища».

На семінарі були присутні 37 бібліотечних та педагогічних працівники.

Учасників семінару привітав головний спеціаліст відділу професійної освіти Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Майський Г.Ю. та перший проректор з навчальної роботи УІПА Тарасюк А.П.

Під час роботи семінару свої доповіді презентували директор Наукової бібліотеки УІПА Ніколаєнко Н.М. на тему «Інноваційний сервіс сучасної бібліотеки ВНЗ (на прикладі НБ УІПА)» та вчений секретар НБ УІПА на тему «Формування електронно-інформаційно-бібліотечного середовища для потреб фахівців інженерно-педагогічного профілю в НБ УІПА».

Досвідом створення та перспективами розвитку електронної бібліотеки поділився директор Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту Пихов В.А.

Також було проведено практичний тренінг з використання програми АБІС «ІРБІС» в роботі НБ УІПА та продемонстровано повний шлях реєстрації й введення інформації про книгу в електронну бібліотеку УІПА.

Завершився семінар обговоренням та підведенням підсумків.

Поділитися