Науково-практичний семінар для педагогічних працівників ПТНЗ

19 Червня 2014

17-19 червня 2014 року на базі Української інженерно-педагогічної академії проводився науково-практичний семінар для педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів міста Харків та Харківської області за темою «Інструментальні засоби для створення комп’ютерних навчальних систем».

Організатори семінару: Інститут професійно-технічної освіти НАПН України, Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Українська інженерно-педагогічна академія.

У рамках семінару розглядалися питання використання хмарних технологій для розробки та впровадження комп’ютерних навчальних систем, створення електронних підручників і побудова дистанційних навчальних курсів, застосовування їх у професійно-технічному навчанні.

У роботі семінару взяли участь 65 педагогічних працівників із 38 ПТНЗ.

У перший день семінару заслуховувалися доповіді співробітників лабораторії підручникотворення Інституту професійно-технічної освіти НАПН України (Гуралюк А.Г., Смирнова І.М.), заступника директора з навчально-виробничої роботи Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту Агєєвої О.О., методиста Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області Липчанської Ю.О. та доцента кафедри інформатики та комп’ютерної технологій УІПА Громова Є.В.

Наступні два дні викладачі Української інженерно-педагогічної академії проводили практичні заняття. Педпрацівники ПТНЗ навчалися застосовувати хмарні сховища даних для спільного доступу до освітніх ресурсів і створювати тестові форми у хмарному сервісі GoogleDocs. Викладачі УІПА продемонстрували дистанційні курси в системі навчального менеджменту Moodle на основі спільного використання обчислювальних ресурсів учасників освітнього процесу та методику розробки тестових завдань для дистанційних курсів у системі Moodle.

Завершився семінар підбиттям підсумків та врученням сертифікатів учасникам.

Поділитися