Науково-методична конференція для заступників директорів ПТНЗ

28 Серпня 2014

28 серпня 2014 року у Державному закладі освіти Центрі професійно-технічної освіти №2 м. Харкова в рамках обласного педагогічного тижня відбулися секційні засідання для заступників директорів ПТНЗ з навчально-виробничої, навчально-виховної, навчальної роботи, методистів, у яких взяли участь представники всіх навчальних закладів області та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області.

На секційному засіданні для заступників директорів з навчально-виробничої роботи розглядалися питання щодо управлінської діяльності з метою забезпечення якісного функціонування навчальних закладів у 2014/2015 н.р.

Заступники директорів з навчально-виховної роботи презентували свій досвід роботи за такими напрямками:

–         упровадження інновацій щодо розвитку учнівського самоврядування у виховну роботу ПТНЗ;

–         громадсько-патріотичне виховання учнів ПТНЗ на засадах національних традицій;

–         інноваційні підходи до формування правової культури учнів ПТНЗ;

–         організація виховного процесу на засадах популяризації інноваційних форм та методів роботи.

Також учасники секції ознайомились з нормативними документами з питань організації виховної роботи у 2014/2015 н.р. та отримали рекомендації щодо проведення Першого уроку в ПТНЗ.

Секція заступників директорів з навчальної роботи та методистів ПТНЗ розглядала проблеми науково-методичного сервісу щодо розвитку педагогічної майстерності викладача та майстра виробничого навчання.

Більш докладно з виступами та презентаціями учасників секційних засідань можна ознайомитись на порталі «Професійно-технічна освіта Харківської області».

Поділитися