Надання методичної допомоги педагогічним працівникам ЗП(ПТ)О

11 Жовтня 2023

Надання методичної допомоги педагогічним працівникам ЗП(ПТ)О

 

НМЦ ПТО у Харківській області (далі – Центр) розпочав новий етап надання консультативно-методичної допомоги педагогічним працівникам ЗП(ПТ)О безпосередньо в закладах освіти. Методична допомога надається з питань поліпшення якості підготовки кваліфікованих робітників в умовах воєнного стану, навчаючи здобувачів освіти онлайн та у змішаному форматі.

Сьогодні 11.10.2023 методисти Центру працювали з педагогами ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області».

                     Під час зустрічі обговорювались питання:

– формування та наповнення якісним змістом освітніх програм з предметів загальноосвітньої, загальнопрофесійної, професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки відповідно до вимог ДОС та ринку праці регіону;

– створення якісного інструментарію для оцінювання результатів навчання на усіх етапах освітнього процесу;

– онлайн-навчання дорослого/незайнятого населення на базі навчально-практичних центрів, у тому числі й частковим кваліфікаціям, та інші актуальні питання організації освітнього процесу в умовах воєнного стану.

 

Раніше з вищеназваною методичною допомогою були відвідані такі ЗП(ПТ)О: Центр професійно-технічної освіти №1 м.Харкова та ДНЗ «Харківське вище професійне училище №6».

 

Поділитися