На базі УІПА відбувся науково-практичний семінар для голів методичних комісій, що організовують інноваційну діяльність у ПТНЗ

7 Квітня 2017

6 квітня 2017 року на базі Української інженерно-педагогічної академії відбувся щорічний науково-практичний семінар для голів методичних комісій, що організовують інноваційну діяльність у ПТНЗ. Тема семінару «Формування інноваційної компетентності педагогічного працівника як головний напрям підвищення якості навчального процесу у ПТНЗ».

Захід проводився спільно з Інститутом професійно-технічної освіти НАПН України, Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Харківській області.

У роботі семінару взяли участь 32 педагогічні працівники ПТНЗ.

З привітальним словом виступили головний спеціаліст відділу професійної освіти Департаменту науки і освіти ХОДА Майський Г.Ю., начальник науково-дослідної частини УІПА Драгун С.В. та завідувач кафедри Інформаційних комп’ютерних і поліграфічних технологій УІПА Гордєєв А.С.

Програма семінару складалася з двох частин: теоретична та практична.

Завідувач кафедри менеджменту УІПА, д.пед.н., професор Єльникова Г.В. розповіла про інноваційні підходи до забезпечення якості у системі професійної освіти.

Під час другої частини семінару к.пед.н., доцент кафедри Інформаційних комп’ютерних і поліграфічних технологій УІПА Бондаренко Т.С провела практичні заняття на наступну тематику:

  • формування системи моніторингу на основі використання хмарних сервісів пошукової системи Google;
  • дистанційне навчання за допомогою платформи Moodle.

Закінчився семінар обговоренням та підведенням підсумків.

Матеріали науково-практичного семінару

 

Поділитися