На базі ДПТНЗ «Центр професійно-технічної освіти № 3 м. Харкова» відбулася обласна школа позитивного педагогічного досвіду

23 Квітня 2015

IMG_078823 квітня 2015 року у ДПТНЗ «Центр професійно-технічної освіти № 3 м. Харкова» відбулася обласна школа позитивного педагогічного досвіду роботи заступника директора з навчально-виховної роботи Л.В.Гаврошової за темою «Моніторинг стану виховної роботи в професійно-технічних навчальних закладах».

На обласній школі були присутні 14 заступників директорів з навчально-виховної роботи ПТНЗ області, Бронскова О.В. методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області.

У ході школи Л.В. Гаврошова презентувала свій досвід роботи, розкрила тему щодо організації діяльності заступника директора з навчально-виховної роботи. Також виступили учні ДПТНЗ «Центр професійно-технічної освіти № 3 м. Харкова» з презентацією проекту на тему: «Ми всі господарі природи – тож збережемо її вроду

У рамках школи проводився «круглий стіл», де розглядались питання:

  • нормативно-правове забезпечення виховного процесу;
  • прогнозування розвитку учнівського колективу;
  • планування виховної роботи;
  • методичне забезпечення виховної роботи;
  • контроль за організацією виховної роботи;
  • моніторинг стану виховної роботи.

Учасники мали можливість ознайомитися з організацією діяльності заступника директора з навчально-виховної роботи та поділитися враженнями від проведеного заходу.

Завершилася школа підведенням підсумків та прийняттям рішень щодо вдосконалення виховної роботи.

Поділитися