На базі ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов обласний семінар-практикум для викладачів фізичної культури та керівників фізичного виховання

26 Лютого 2016

IMG_147725 лютого 2016 року в ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» був проведений обласний семінар-практикум для викладачів фізичної культури  та керівників фізичного виховання на тему: «Концепція фізичного виховання: професійна спрямованість викладання предмета «Фізична культура».

Про систему роботи з фізичного виховання учасників семінару ознайомила директор ліцею Наталія Вікторівна Юкляєвська. Керівник фізичного виховання Олександра Сергіївна Юкляєвська прокоментувала відеозаписи фрагментів уроків для учнів з особливими потребами з різних варіативних модулів програми.

З доповідями виступили В.О.Павленко, кандидат педагогічних наук, заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, В.В.Сухілін, методист НМЦ ПТО у Харківській області, Н.П.Лук’янченко, головний спеціаліст Харківського обласного відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. У своїх виступах вони детально розповіли про реалії та перспективи розвитку фізичного виховання в ПТНЗ, освітній потенціал Харківської області, сучасні вимоги до проведення уроків з фізичної культури, інноваційні підходи до вирішення освітніх, виховних та оздоровчих завдань.

Поділитися