Міжнародна зустріч представників поліграфічних навчальних закладів України, Росії, Польщі, Білорусії, Сербії та Фінляндії

30 Жовтня 2013

20-23 жовтня 2013 року делегація ДНЗ «Харківський поліграфічний центр ПТО» взяла участь у міжнародній зустрічі представників поліграфічних навчальних закладів України, Росії, Польщі, Білорусії, Сербії та Фінляндії, що відбулася у поліграфічному коледжі Української академії друкарства (м. Львів).

У перший день роботи конференції делегація, очолювана директором Пономарьовою Вікторією Володимирівною, взяла участь у засіданні круглого столу для обміну досвідом роботи, що принесло позитивні результати: підписані Угоди про співпрацю між ДНЗ «Харківський поліграфічний центр ПТО» та  Українською академією друкарства, Кримським  інститутом інформаційно-поліграфічних технологій, навчальними закладами  Польщі, Росії, Білорусії. Досягненням є те,  що тепер майстри виробничого навчання та викладачі спецтехнології мають можливість  підвищувати кваліфікацію, стажуючись в Українській академії друкарства.

Другий день роботи конференції  був не менш позитивним, тому що учасники конференції  оглянули студентські роботи, представлені на                       V Міжнародну пересувну виставку за темою: «Моє майбутнє».  На виставці демонструвались роботи студентів-дизайнерів Московського поліграфічного інституту та  Кримського інституту інформаційно-поліграфічних технологій.

Останній день роботи конференції був найголовнішим: доповідями і презентаціями на тему «Моє місто і поліграфія: минуле і сучасне» виступили учениці Харківських навчальних закладів – Ігнатова Кристина та Лобанова Марія, переможці внутріучилищнього конкурсу на кращого знавця теоретичного матеріалу зі спецтехнології майбутньої професії та історії поліграфії. Ці виступи викликали велику зацікавленість і  бурхливі оплески.

Участь у таких міжнародних конференціях має велике значення для розширення світогляду майбутніх поліграфістів і спонукає учнів до творчого підходу у вивченні своєї майбутньої професії і формування життєвих компетентостей.

Поділитися