Майстер-клас для педагогічних працівників професій зварювального профілю

9 Лютого 2022

09 лютого 2022 року на базі ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області» відбувся майстер-клас для педагогічних працівників професій зварювального напряму за темою: «Теоретичні та практичні аспекти використання, налаштування та експлуатації сучасного зварювального обладнання ТОВ «ПАТОН ІНТЕРНЕШНЛ»»

У майстер-класі взяли участь 20 педагогічних  працівників ЗП(ПТ)О м.Харкова та області.

Захід складався з двох частин: теоретичної та практичної. У першій частині заходу розглядалися такі питання: основи  методів зварювання: ММА, MIG/MAG та ТІG, загальна інформація про апарати, їх підключення та налаштування функцій основного меню.

У ході практичної частини технік-демонстратор ТОВ «ПАТОН ІНТЕРНЕШНЛ» продемонстрував налаштування обладнання, основних та допоміжних режимів зварювання, практичне виконання швів.

Кожен з учасників заходу отримав можливість потренуватися налаштовувати режими зварювання, використовувати на практиці технології ММА, MIG/MAG та ТІG зварювання та проконсультуватися з питань, що виникли. Усі присутні отримали сертифікати учасника майстер-класу.

Поділитися