Консультаційний чат на платформі Zoom для заступників директорів з навчально-виробничої робот

8 Вересня 2020

07.09.2020 Науково-методичним центром ПТО у Харківській області проведено консультаційний чат на платформі Zoom для заступників директорів з навчально-виробничої роботи та осіб, які відповідають за наповнення сайта ЗП(ПТ)О, з таких питань:

  1. Забезпечення прозорості і відкритості на офіційному сайті закладу освіти інформації щодо діяльності навчально-практичних центрів.
  2. Атестаційна експертиза ЗП(ПТ)О у 2020 році.

У роботі взяли участь 35 представників закладів освіти м.Харкова та Харківської області.

Під час консультаційного чату завідуючою лабораторією професійної підготовки Назарець Зінаїдою Олексіївною було розкрито питання щодо діяльності навчально-практичних центрів регіону. Методистом НМЦ ПТО у Харківській області Павленко Оленою Вікторівною було надано рекомендації щодо оформлення на офіційному сайті закладу освіти розділу «Навчально-практичний центр».

Проблемні питання щодо атестації ЗП(ПТ)О (професій) були розкриті методистом НМЦ ПТО у Харківській області Блінковою Інною Ігорівною, а Запольний Володимир Миколайович, заступник директора з навчально-виробничої роботи ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище будівництва», поділився досвідом щодо особливостей отримання ліцензій на освітні послуги з професій.

Поділитися