ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії Перукар (перукар-модельєр)

21 Вересня 2020

18 серпня 2020 року на базі ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Перукар (перукар-модельєр)».

У цьому конкурсі взяли участь переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з 5 ЗП(ПТ)О м. Харкова й області.

Під час урочистого відкриття конкурсу його учасників привітала директор закладу освіти Матвійчук Лариса Іванівна.

Програма конкурсу складалася з 2 турів: теоретичного та практичного. Теоретичний тур передбачав виконання тестових завдань на персональному комп’ютері. У практичному турі конкурсанти виконували сучасні зачіски на основі стилю «Ретро» 60 років. Оцінювали роботи досвідчені незалежні члени журі.

Найвищі бали отримали конкурсантки:

  • Сасім Аліна Сергіївна – учениця ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг»;

  • Кадигроб Катерина Юріївна – учениця ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області»;

  • Журавська Єлизавета Ігорівна – учениця ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти».

За рішенням журі їх було нагороджено медалями й дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня. Всі учасники отримали сертифікати.

Щиро вітаємо переможницю Сасім Аліну Сергіївну, яка братиме участь у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно–технічної) освіти з професії «Перукар (перукар–модельєр)» у 2020 році, який відбудеться в м.Кропивницький. Бажаємо здобувачам професійної (професійно–технічної) освіти з професії «Перукар (перукар–модельєр)» досягнення професійних вершин і подальших перемог, а майстрам виробничого навчання – наснаги, творчого розвитку і талановитих учнів.

Поділитися