І (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» з компетенції «Технології моди»

19 Листопада 2021

18 листопада 2021 року в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області» на базі навчально-практичного центру сучасних швейних технологій та дизайну відбувся І (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» з компетенції «Технології моди».

Вітання від Президента України передав заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації – начальник управління науки, вищої, професійної освіти та кадрового забезпечення Володимир ІГНАТЬЄВ. Щирі слова підтримки та побажання найвищих результатів учасники Конкурсу отримали від директора ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області» Ніни ТКАЧЕНКО.

Конкурсне завдання складалося тільки з практичної роботи і полягало у виготовленні жіночої ділової сукні та її презентації на манекені 44-46 розміру.

У Конкурсі взяли участь здобувачі професійної освіти чотирьох закладів професійної (професійно-технічної) освіти області, де здійснюють підготовку кваліфікованих робітників за швейними профілями: Марія Купіна (ДЗП(ПТ)О «Харківське вище професійне училище швейного виробництва та побуту»);  Денис Глушенко  (Лозівський центр професійної освіти  Харківської області); Софія Огієнко (ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області»); Софія Малькович (ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг»). Учасники Конкурсу продемонстрували професійні знання, навички та вміння з даної компетенції.

Цього року до складу журі, традиційно, увійшли експерти, досвідчені фахівці робітничих професій та представники бізнесу.

За результатами конкурсу перемогу отримала здобувач професійної освіти ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» Софія Малькович, яка представлятиме Харківську область на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine».

Конкурсантів нагородили сертифікатами та дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня Департаменту науки і освіти Харківської ОДА та пам’ятними подарунками.

 

Поділитися