Чемпіонат світу. Франція. Призове індивідуальне друге місце у нашої землячки Юлії Олешко

13 Вересня 2022

Чемпіонат світу. Франція. Призове індивідуальне друге місце у нашої землячки Юлії Олешко.

Пишаємось та цінуємо таланти нашої Сахновщинської громади. Національна збірна України СПУ посіла 4 командне місце на чемпіонаті світу OMCHAIRWORLD 2022 серед 50 команд учасниць у жіночому заліку з перукарського мистецтва! Українці – найкращі! ВІТАЄМО!!!

Ще зі школи Юля Олешко знала ким хоче бути й на кого навчатися. Вступила в училище, де навчалася вся родина (дідусь, бабуся, мама, тато, дядько).

Юля народилась в селищі Сахновщина, навчалась в Запорізькому національному педагогічному університеті й з часом здобула другу освіту перукаря в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг, в якому так і залишилась працювати викладачем і майстром виробничого навчання.

Її команда завоювала Кубок кращої команди України з перукарського мистецтва 2021 року. Учні привезли 14 призових місць з Чемпіонатів України. За весь час отримала дванадцять золотих медалей в різних номінаціях, двоє з яких Чемпіонати України СПУ. Також вона посіла 5-те призове місце в Чемпіонаті світу ОМС 2020 року, 1 місце в Чемпіонаті Європи ОМС 2021 року та 3 місто в Чемпіонаті світу 2021.

І ось нова нагорода. Вітаємо Юлю з цією нагородою. Так тримати! Ти – найкраща!

https://sakhnovshchina.gromada.group/news/news/18344-na-harkivshini-pishayutsya-svoyimi-talantami-perukarskogo-mistectva-video

 

 

Поділитися