Був проведений перший тренінг щодо подолання стресу та психологічних травм

9 Лютого 2023

 

              09 лютого 2023 року у рамках проекту «Покращення можливостей для працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та підтримка реформи професійно-технічної освіти (ПТО) в Україні» за ініціативи EU4Skills та Міністерства освіти і науки України для працівників НМЦ ПТО у Харківській області  та ЗП(ПТ)О на базі Регіонального центру професійної освіти електротехнічних, машинобудівних та сервісних технологій Харківської області  був проведений перший  тренінг щодо подолання стресу та психологічних травм, спричинених російським вторгненням. Також були  проведені практичні вправи зі стратегій подолання стресу.

У заході брали участь 10  педагогічних працівників: 6 педагогів з ДПТНЗ «Регіональний центр професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну», 3 ДЗП(ПТ)О «Харківське вище професійне училище швейного виробництва та побуту» і 1 з Регіональний центр професійної освіти електротехнічних, машинобудівних та сервісних технологій Харківської області.

Тренінг проводила  Штриголь Діана, доцент кафедри неврології, психіатрії, наркології та медичної психології Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна, к.м.н.

 

Поділитися