Відбулася обласна школа кращого педагогічного досвіду
1 Березня 2024
![](http://nmc.ptu.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/2024-03-01_1-150x150.png)
29.02.2024 відбулася обласна школа кращого педагогічного досвіду для викладачів предмета «Захист України» на тему: «Національно-патріотичне виховання учнівської молоді ЗП(ПТ)О засобами навчального предмета «Захист України».
Досвідом роботи щодо національно-патріотичного виховання під час освітнього процесу поділився викладач ДНЗ «Харківське вище професійне училище №6» К.Ш.Шихов.
Щодо пілотного проєкту оновлення змісту предмета «Захист України» розповів методист НМЦ ПТО у Харківській області Ю.В.Перехода та член Всеукраїнської робочої групи зі створення нової програми предмета «Захист України» І.Й.Лесковець, викладач ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище будівництва».
Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих захисників і захисниць України хвилиною мовчання.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |