6-7 грудня 2018 року у м. Києві відбувся навчальний семінар-тренінг на тему «Розроблення проектів та управління проектним циклом»

10 Грудня 2018

6-7 грудня 2018 року у м. Києві відбувся навчальний семінар-тренінг на тему «Розроблення проектів та управління проектним циклом», організований Міністерством освіти і науки України у рамках співпраці з програмою «U-LEAD з Європою», на якому були присутні близько 50 осіб – представників обласних (міських) департаментів (управлінь) освіти і науки, Науково (навчально)-методичних центрів (кабінетів), закладів професійної (професійно-технічної) освіти  з  різних областей України.Від Харківського регіону у семінарі взяли участь представники Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації,  Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області.

Одним із ключових питань семінару було ознайомлення учасників із методикою розроблення освітніх проектів для отримання додаткового фінансування та інвестицій на розвиток системи професійної освіти регіону.

Проводив семінар тренер Вячеслав Топоров, радник з розробки та впровадження проектів Програми «U-LEAD з Європою».

Протягом дводенного тренінгу учасники мали змогу отримати необхідні знання з основ проектної діяльності, а також під час виконання практичних вправ сформувати практичні уміння щодо розроблення різних типів проектів.

Поділитися