23 березня  2019 року на базі Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області»

29 Березня 2019

23 березня  2019 року на базі Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області» була проведена Регіональна (не)конференція для шкільних педагогів афілійований mini-EdCamp Kharkiv PE Center за темою «Професіонали професіоналам. Від вибору до успіху!»

Координаторка (не)конференції – викладач приймаючого ЗП(ПТ)О Борисенко Н.В.

Учасниками заходу були керівники Департаменту освіти і науки ХОДА, вчителі загальноосвітніх шкіл з різних населених пунктів України, викладачі ЗП(ПТ)О Харківської області.

У роботі (не)конференції (яка тривала з 8.00 до 18.00) брали участь методисти НМЦ ПТО у Харківській області: Давидова Ю.В. і Ярошенко Ю.О.

По закінченні роботи mini-EdCamp Kharkiv PE Center всі учасники отримали Сертифікат, який засвідчив підвищення кваліфікації( 8 годин).

На інструктивно-методичній нараді НМЦ ПТО у Харківській області 25.03.2019 був заслуханий звіт методистів про відвідання заходу, продемонстровані надані поліграфічні матеріали та фотографії найцікавіших моментів (не)конференції.

Пропонуємо вам фотозвіт про хід освітянського заходу.

Поділитися