12 березня 2019 року на базі ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбувся обласний семінар-практикум для заступників директорів

13 Березня 2019

12 березня 2019 року на базі ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбувся обласний семінар-практикум для заступників директорів з навчальної, навчально-методичної  роботи, методистів ЗП(ПТ)О на тему: «Системний підхід до методичної роботи з педагогічними працівниками закладів професійної освіти», у якому взяли участь 33 представники.

У ході семінару-практикуму розглядалися питання щодо ролі і  місця методичної служби в підвищенні майстерності педагогів та технології підготовки, проведення педради. Під час практичного модуля семінару-практикуму учасники відвідали урок виробничого навчання «Кладка  арочних перемичок» (Полехін М.Ф., майстер в/н ДНЗ «Харківський професійний ліцей  будівельних технологій») у ході якого була реалізована методична мета: «Впровадження інноваційних технологій на уроках виробничого навчання». Після цього відбувся самоаналіз проведеного уроку, аналіз уроку, виконання практичного завдання.

Матеріали обласного семінару-практикуму для заступників директорів з навчальної, навчально-методичної роботи, методистів ЗП(ПТ)О:

Поділитися