19 Липня 2018

26 квітня 2018 року Гвардійський ордена Червоної Зірки факультет військової підготовки імені Верховної Ради України Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», який готує висококласних фахівців з високим рівнем фундаментальної теоретичної підготовки, вмінням володіти сучасною бронетехнікою і здатних ефективно працювати в критичних ситуаціях гостинно приймав юнаків та дівчат загальноосвітніх закладів та закладів професійної освіти Харківської області.

10 груп по 20-40 учнів на чолі з прикріпленими до них курсантами по коловій системі відвідали 10 навчальних місць та музей Бойової Слави. На кафедрі бронетанкового озброєння та військової техніки учні могли наочно та практично ознайомитися з сучасними зразками стрілецької зброї, бронетехнікою, майстернями по її ремонту.

Представники кафедри радіаційного, хімічного та біологічного захисту продемонстрували засоби спеціальної обробки, машини РХБ розвідки, лабораторію військової дозиметрії. У музеї Бойової Слави учні могли відслідкувати весь доблесний шлях навчального закладу, починаючи з його заснування 23 серпня 1944 до теперішнього часу.

Поділитися