Проведено Всеукраїнський профорієнтаційний фестиваль

29 Червня 2023

У 2022/2023 н.р. з 15 червня по 03липня 2023 року Національним галузевим партнерством у легкій промисловості України  «Fashion Globus Ukraine» та Асоціацією швейних училищ України за підтримки Міністерства освіти і науки України проведено Всеукраїнський профорієнтаційний фестиваль «ВЕЛИЧ І ГЕРОЇЗМ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ» (далі – Фестиваль).

У заході брали участь 5 ЗП(ПТ)О Харківського регіону: ДЗП(ПТ)О «Харківське вище професійне училище швейного виробництва та побуту»; ДНЗ «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області»;  Лозівський центр професійної освіти Харківської області; ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області»; ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг».

Для участі у Фестивалі ЗП(ПТ)О було підготовлено проєкти з серією матеріалів про історію, досягнення, героїзм та перспективність розвитку закладу освіти у вигляді відеороликів (коротких текст-презентацій закладу).

З матеріалами Фестивалю ЗП(ПТ)О Харківського регіону можна ознайомитись за посиланням:

https://fashionglobusukraine.com/festival/vseukrayinskyy-proforiyentatsiynyy-festyval-velych-i-heroyizm-profesiynoyi-osvity-ukrayiny/kharkivska-oblast

Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у  Харківській області було підготовлено узагальнюючий матеріал про ЗП(ПТ)О, а саме: про історію заснування закладів, рекордну кількість випускників, їх досягнення, видатних випускників, про героїзм викладачів та здобувачів освіти, волонтерський внесок у ПЕРЕМОГУ тощо.

За наданою інформацією оргкомітетом конкурсу «Прорив легкої промисловості України» було створено профорієнтаційний відеоролик.

За якісно підготовлений матеріал НМЦ ПТО у Харківській області отримав подяку від Національного галузевого партнерства в легкій промисловості України.

 

 

 

Поділитися