19 Липня 2018

27-31 серпня 2018 року в системі професійної (професійно-технічної) освіти Харківської області буде проведено обласний педагогічний тиждень на тему: «Забезпечення якості професійної підготовки кваліфікованих робітників в умовах євроінтеграційних процесів».

План роботи:

27.08.2018

Відкрита педагогічна веб-студія на тему: «Методика впровадження  програм, проектів щодо соціальної  адаптації та розвитку особистості учня ЗП(ПТ)О» за участі практичних психологів, соціальних педагогів, бібліотекарів.

28.08.2018

Науково-практична Інтернет-конференція на тему: «Система роботи учасників освітнього процесу щодо професійної підготовки кваліфікованих робітників на замовлення роботодавців», учасниками якого стануть педагогічні працівники професійної підготовки.

29.08.2018

Веб-семінар на тему: «Моделювання сучасного уроку з предметів загальноосвітньої підготовки з урахуванням професійної спрямованості» за участі викладачів предметів загальноосвітньої підготовки.

30.08.2018

Науково-практична конференція на тему: «Управління якістю освітньої діяльності  щодо професійної підготовки кваліфікованих робітників у ЗП(ПТ)О», учасниками якої стануть заступники директорів з навчально-виробничої, навчально-виховної роботи та методисти.

31.08.2018

Консультаційний чат «Запитуйте – відповідаємо».

Засідання педагогічної ради.

Поділитися