НМЦ ПТО у Харківській області проведено онлайн-коучинг

7 Червня 2022

07 червня 2022 року НМЦ ПТО у Харківській області проведено онлайн-коучинг для педагогічних працівників будівельних, монтажно-будівельних, машинобудівних, електротехнічних професій та викладачів предмета «Охорона праці» ЗП(ПТ)О Харківської області на тему: «Цифрові та хмарні інструменти освітньої діяльності».

У роботі взяли участь 68 педагогів.

У ході заходу педагоги поділилися найбільш популярними в освітньому процесі конференц-сервісами, комплексними платформами, сервісами для створення і зберігання візуального контенту, а також для створення завдань, хмари слів і інтелект-карт.

Протягом коучингу методистами було звернено увагу на актуальність застосунків для створення презентацій до уроків, наведені приклади створення завдань професійного спрямування завдяки програмним можливостям PowerPoint в Microsoft та детально розглянуто цифровий інструмент — платформу Canva.

Проаналізувавши надану інформацію, наприкінці заходу було проведено рефлексію з учасниками коучингу за допомогою запропонованих технік зворотнього зв’язку і визначено  перспективи на майбутню роботу обласних секцій.

Дякуємо за співпрацю!

 

 

Назарова Тетяна

Назарова Тетяна.pptx

Назарова Тетяна (КАНВА)

Назарова Тетяна (КАНВА).pptx

Діденко Олена

Поділитися