Черговий номер газети «Вісник профосвіти» №8-9 (2023)

31 Травня 2023

Шановні колеги та друзі!

       Раді повідомити, що черговий номер газети «Вісник профосвіти» №8-9 (2023) вже розміщено на нашому сайті: http://nmc.ptu.org.ua/elektronna-biblioteka/gazeta-visnik-profosviti/

Починає номер Ольга ГОРЄНКОВА, методист НМЦ ПТО у Харківській області, з висвітлення результатів ХІV Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» і короткої презентації учасників виставки від професійної освіти Харківської області.

Далі Галина КУЧЕРЕНКО, викладач ДНЗ «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області» ділиться з Вами прикладами використання сучасних засобів навчання при викладанні предмета «Охорона праці».

«Використання STEM-технологій на різних етапах уроку в умовах дистанційного навчання» – таку тему розкриває Катерина ГОВОР, викладач Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту.

За допомогою яких інтернет-ресурсів стимулювати пізнавальний інтерес у здобувачів освіти на уроці, Вам підкаже Валентина ЦЕЛУЙКО, методист НМЦ ПТО у Харківській області.

Як проходить тиждень хімії в Зміївському професійному енергетичному ліцеї, розповідає Анастасія БУРИКІНА, викладач хімії Зміївського професійного енергетичного ліцею

Поради та рекомендації щодо підтримки учасників освітнього процесу під час війни надає читачам Ольга МАРИНКА-СИРОМЯТНІКОВА, методист НМЦ ПТО у Харківській області.

Про права та обов’язки внутрішньо переміщених осіб до відома аудиторії доводить Віктор СУХІЛІН, методист НМЦ ПТО у Харківській області.

Як залучити здобувачів освіти до занять фізичною культурою та спортом знає Олександр САВІН, керівник фізичного виховання Лозівського центру професійної освіти Харківської області.

 

ДЯКУЄМО АВТОРАМ ЗА ПРОЯВЛЕНІ ІНІЦІАТИВИ!

МАЄМО НАДІЮ НА ПОДАЛЬШУ СПІВПРАЦЮ!

ЧЕКАЄМО ЦІКАВІ ТА АКТУАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ!

 

 

Поділитися